Hip-Hop.Ru - Центральный сайт о Хип Хоп культуре в Рунете

Hip-Hop.Ru Форум v1.9.5
  Hip-Hop.Ru Форум Комьюнити Сообщения за день Баня Поиск
Диалог между BenArfa10 и книга
Отображение с 1 по 16 из 16 публичных сообщений
  1. книга
    Иншаллах
  2. BenArfa10
    здоров леонид

    ты бля Лена сука еще раз Амалии напишешь что нибудь я тебе. очко порву сука взрослый мужчина , ведешь себя как летя , не стыдно 16 летней девочке писать , стыдно должно быть олень , если я узнаю что ты написал ей , тебе не поздоровится
  3. книга
    Ага кто следующий?
  4. BenArfa10
    Красиво мы Немцова убрали
  5. BenArfa10
    Ну давай розберемо по частинах, тобою написане)) Складається враження що ти реально контужений, ображений життям москаль)) Можу тобі і в очі сказати, готовий приїхати послухати?) Вся та хуйня тобою написана це просте піздабольство, рембо ти кімнатний)) від того що ти багато написав, життя твоє краще не стане)) піздіти не мішки перевертати, багато вас таких навесні відтануло)) Про таких як ти кажуть: Мама не хотіла, тато не намагався) Вслухайся в моє послання тобі <намагайся проаналізувати і зробити висновки для себе)

    Вийшли цей розбір всім друзям і знайомим
    Якщо тобі повернеться 2-3 то ти вата звучить пиздато
    Якщо тобі повернеться 4-7 то ти незалежний українець
    Якщо повернеться 10 то ти реально контужений
  6. BenArfa10
    здоров леонид

    ты бля Лена сука еще раз Амалии напишешь что нибудь я тебе. очко порву сука взрослый мужчина , ведешь себя как летя , не стыдно 16 летней девочке писать , стыдно должно быть олень , если я узнаю что ты написал ей , тебе не поздоровится
  7. книга
    Я уже там
  8. BenArfa10
    Шкаф Шишани когда в ряды Игила вступим?
  9. книга
    аллах акбар бисмила алла ильх инша аллах
  10. книга
    Текущая активность: Смотрит профайл пользователя Тоchка
  11. BenArfa10
    с плотным откидосом
  12. книга
    Аллах акбар
  13. BenArfa10
  14. книга
    Бин Ярфа
  15. BenArfa10
  16. книга
Часовой пояс GMT +3, время: 00:22.