Hip-Hop.Ru - Центральный сайт о Хип Хоп культуре в Рунете

Hip-Hop.Ru Форум v1.9.5
  Hip-Hop.Ru Форум Комьюнити Сообщения за день Баня Поиск
Диалог между TORPEDA и MaGnitar
Отображение с 1 по 8 из 8 публичных сообщений
  1. TORPEDA
    ЕБАТЬ ПРОИЗВОЛ
    АВТОР ЭТОЙ ИНКВИЗИЦЙИИИ СРЕТ СТОЯ ССЫТЬ СИДЯ И САСЁТ ЛЕЖА
  2. MaGnitar
  3. MaGnitar
    Ну давай розберемо по частинах, тобою написане)) Складається враження що ти реально контужений, ображений життям москаль)) Можу тобі і в очі сказати, готовий приїхати послухати?) Вся та хуйня тобою написана це просте піздабольство, рембо ти кімнатний)) від того що ти багато написав, життя твоє краще не стане)) піздіти не мішки перевертати, багато вас таких навесні відтануло)) Про таких як ти кажуть: Мама не хотіла, тато не намагався) Вслухайся в моє послання тобі <намагайся проаналізувати і зробити висновки для себе)

    Вийшли цей розбір всім друзям і знайомим
    Якщо тобі повернеться 2-3 то ти вата звучить пиздато
    Якщо тобі повернеться 4-7 то ти незалежний українець
    Якщо повернеться 10 то ти реально контужений
  4. TORPEDA
    Ну давай розберемо по частинах, тобою написане)) Складається враження що ти реально контужений, ображений життям москаль)) Можу тобі і в очі сказати, готовий приїхати послухати?) Вся та хуйня тобою написана це просте піздабольство, рембо ти кімнатний)) від того що ти багато написав, життя твоє краще не стане)) піздіти не мішки перевертати, багато вас таких навесні відтануло)) Про таких як ти кажуть: Мама не хотіла, тато не намагався) Вслухайся в моє послання тобі <намагайся проаналізувати і зробити висновки для себе)

    Вийшли цей розбір всім друзям і знайомим
    Якщо тобі повернеться 2-3 то ти вата звучить пиздато
    Якщо тобі повернеться 4-7 то ти незалежний українець
    Якщо повернеться 10 то ти реально контужений
  5. MaGnitar
  6. TORPEDA
    не злись, малафьянов, это вредно для твоей детской еще не окрепшей психики
  7. MaGnitar
    Ты кто такой, придурок?
  8. TORPEDA
    малафьянов
Часовой пояс GMT +3, время: 21:20.